Web Tasarım


Web tasarım  uzun yıllardır yükselişe geçen bir meslek haline gelmiştir artık herşeyimiz teknoloji içerisinde olduğu için web sitelerimizde bunlara dahil olmuş durumda  bir firmasaysanız eğer mutlaka web siteye ihtiyaçınız vardır burda ise devreye web developer'lar işe giriyor. WEB TASARIM'ın önemi şu  şıralar cok fazla artış göstermektedir herkes elbetteki istediği gibi internet siteleri yaptıramıyor WEB TASARIM nasıl yapılır ilk önce size bunu açıklıyayım Web sitesi yapımı işi çok kısa sürede ve uygun maliyetlerle yapılabildiği gibi, uzun uğraşlar, uzun bir zaman ve yüksek maliyetlere de yapılabilir.

Bu tamamen işletmenin bu işe verdiği değerle ilgilidir. Örneğin eğer hazır temalar üzerinden bir web sitesi yapmaya razıysanız, 100 USD altında bir tema ücreti ve bu temanın uygulanması ile sınırlı çok küçük bir bütçe ile web sitesi yapılabilir. Ancak bu işi özgün bir tasarım, kaliteli bir kod yapısı ile oluşturmak istiyorsanız, bu sıfırdan bir yazılım anlamına gelir ve biraz cebinizi açmanız gerekecektir. WEB TASARIM'da önemli olan konulardan bir tanesi ise eğer sıfırdan bir proje yazdırıyorsanız web firmasındaki grafikerdir çünkü herşey  aslında bi nebze onun elinde biityor eğer tasarımı güzel çıkartırsa koda dökmek bi o kadar basit hale gelir WEB TASARIM firmaları müşteri kaybetmemek için hazır bir taslak sunuyor müşterilerin önüne buda pek beğenilmiyor malesef  sıfırdan cizilen bir proje hem  sizin için daha yararlı hem web tasarım yapan arkadaşlar için kendi yazdığı kodları okumak bir o kadar kolay hale geliyor.WEB TASARIM'da ilk aşama analiz projelendirme'dir kurumsal bilgileriniz ürün yada hizmetleriniz hakkında veriler kayıt edilir bu veriler ışığında rakip analizi yapılır.

Simdi size WEB TASARIM yaptırmanın artılarını  sıralıyacağım artılarından başlıyalım eğer bir siteniz var ise  başka bir kıtadan insanlar bile sızın sitenize girip alişveris yapabilir beğendikleri ürünleri alabilir sizden haberdar olabilir yeniliklerinizi  yaptığınız bazı değişikleri siteniz aracıyla  paylaşabilir ve büyük kitlelere hitap edebilirsiniz.Başarıya giden yolda anahtar olur daha bir çok fayda sağlıyabilir
 

Herhangi biri yorum yapmamış ilk Yorum bırakan siz olun .

Bloğumuza Fikrinizi Belirtin