Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı ve uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline gelmiştir. Son zamanlarda gücünü herkese kanıtlıyan Sosyal Medya da ,hizmet vermek ve Dijital Pazar da itibar kazanmak bir Kurum,Marka için son derece vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sosyal medya uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline dönüşürken, kaynak azlığı ve profesyonel insan eksikliği sebebi ile birçok kurum,marka yanlış pazarlama stratejileri ile zor durumlara düşmektedir. Sosyal medya uzmanlığı konusu ilerleyen günlerde popülaritesini ve önemini daha da artıracağa benziyor. Bu rağbeti kurumların sosyal medya yöneticisin ya da Kaliteli ve Deneyimli ekipten destekleyen Sosyal Medya Danışmanlığı ihtiyaçlar artışı ortayı çıkartıyor.Kullandığımız Sosyal Medya Platformları

FACEBOOK

Facebook'un en çok dikkat çeken tasarımları ile bir adım daha öndesiniz.

INSTAGRAM

Kullanıcıların dikkatini çeken onlarca unsur arasında bulunan tasarımlar ile şirketiniz artık daha ön planda.

YOUTUBE

Youtube’ta başarı kazanmak için kanalınızın temel bileşenlerini doğru bir şekilde oluşturmanız gerekmekte. Öna Yazılım olarak bunları sizin için yapıyoruz.

TWITTER

Twitter hesabınız sahip olduğunuz ürünün bir markasıdır. Bu markayla ne kadar iyi bir değer yaratırsanız, ürününüz o kadar çok satacaktır. Bu değeri Öna Yazılım ile artırabilirsiniz.

GOOGLE PLUS

Online kampanyalarda tüketicinin ilgisini çekmede kullanılan yönetmleri Öna Yazılım ile keşfedin.

LINKEDIN

Mevcut işinizi büyütmek istediğinizde iş fırsatları için siteniz ve platformlarınızda profilinizin olduğu LinkedIn de sizi hayalinizdeki işe kavuşturabilir.

PINTEREST

Markanızın Pinterest'i aktif olarak kullanıyor olması sosyal medyadaki imajınız için de önemlidir.

TUMBLR

Tumblr, sosyal ağ ve blog sitesidir. Bloğunuz ne kadar detaylı ve özenli olursa markanızı bir o kadar yükseğe taşır. Öna Yazılım güncel dikkat çeken blogları sizin için hazırlayabilir.

Daha Fazlası...

Her türlü sorununuzda bize ulaştığınız anda destek ekibimiz sizlerin sorununu çözmek için en hızlı şekilde işe koyulucağından emin olabilirsiniz
Hakkımızda ne düşündüğünüzü duymaktan mutluluk duyarız bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
Her türlü sorun ve görüşlerinizde bizi aramanızdan memnuniyet duyarız.