Web Yazılım Hizmeti

WEB YAZILIM sosyal ağlar alışveriş siteleri bilgi paylaşım ağları gibi interaktif sistemlerin projelendirilip kullanıma açılma sürecidir web yazılım amacına göre isterse birden fazla sayfada olabilir isterse onepage olabilri bunlar müşterinin zevkine kalmış şeylerdir dÖrnek vermek gerekirse dünya çapında en çok bilinen ve günlük tekil milyonlarca ziyaretçiye sahip başlıca web siteleri: Google, Facebook, Yotube, Twiitter, Yahoo, Amazon, Wikipedia'dır.Gelişmiş web yazılımlara sahip bu gibi sitelerin ortak özellikleri her ülkeden milyonlarca kullanıcının aynı web yazılımı eş zamanlı kullanabilmeleridir. Web yazılımın en büyük avantajı da burada ortaya çıkmaktadır.Ülkemizde de bir çok gelişmiş ve kullanıcıların güvenini kazanmış alışveriş siteleri, sosyal medya siteleri, içerik yönetim siteleri bulunmaktadır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün yeni fikirler ve projeler üreten girişimciler yeni web sitelerini web dünyasına kazandırmaktadır.WEB YAZILIMIN temel kurallarından biri estetikdir kimi sitelere girersiniz çok iyimiş bu site diyebilirsiniz kimilerine girersiniz beğenmedim diye bilirsiniz o yüzden web yazılımda önemli olan ilkilerden biri anasayfaki tasarım kısmıdır. WEB YAZILIMDA size neler sunulur onları sıralıyım.Kullandığımız Web Yazılım Programları

PHP

çok geniş kullanımlı, genel amaçlı, HTML içerisine gömülebilen betik ve programlama dilidir..

JAVASCRİPT

JavaScript, yaygın olarak web tarayıcılarında kullanılmakta olan dinamik bir programlama dilidir.

C#

Microsoft'un geliştirmiş olduğu yeni nesil programlama dilidir. Yine Microsoft tarafından geliştirilmiş.

ASP.NET

ASP.NET, Microsoft tarafından geliştirilmiş bir web uygulama gelişimi teknolojisidir.

RUBY

Ruby dili, Yukihiro Matsumoto tarafından Japonya'da tasarlanmaya ve geliştirilmeye başlanmıştır.

JAVA

bağımsız, yüksek verimli, çok işlevli, yüksek seviye, adım adım işletilen bir dildir..

MYSQL

altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı, çok kullanıcılı, hızlı ve sağlam bir veri tabanı yönetim sistemidir..

Django

Django, Python Programlama Dili için hazırlanmış ve BSD lisansı ile lisanslanmış yüksek seviyeli bir web çatısıdır.

Daha Fazlası...

Her türlü sorununuzda bize ulaştığınız anda destek ekibimiz sizlerin sorununu çözmek için en hızlı şekilde işe koyulucağından emin olabilirsiniz.
Hakkımızda ne düşündüğünüzü duymaktan mutluluk duyarız bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
Her türlü sorun ve görüşlerinizde bizi aramanızdan memnuniyet duyarız.

Web Yazılım!

İnternet ağı üzerinde çalışan fonksiyonel programlardır. Böylelikle internet bağlantınız olduğu sürece zaman ve mekan kavramlarından bağımsız biçimde bu programlarla işlerinizi halledebilirsiniz. Bir web yazılım mutlaka ihtiyacı karşılamaya yönelik, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu olmalıdır.

Şu zamanlarda artık hic kimseye güven olmuyor bu durumda sizlere hak veriyoruz sizlere çok güzel şeyler sunacağınız diyenler hep sizin karşınıza kötü sonuçlarla gelmiştir gelin bu şansızlığı bizim ile kırın yaptığımız yazılımlardan %95'e varan memnuniyet mesajları almaktayiz buda bizleri çok mutlu etmektedir gelin bizim ile yükselişe geçin!